olej, plátno, 1997, 80 x 120 cm, monogr. PD W 1997, rám, na rámu drobná poškození

ID: 281685

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:08

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)