Krajina s racky nad jezerem
olej, karton, 49,5 x 69,5 cm, sign. PD S. G. Maran, rám, rám mírně poškozen
ID: 281856
Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:18
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)