Jiří Bouda (1934-2015)
Dveře Hollaru
litografie, 1994, 12,5 x 9 cm, sign. PD Jiří Bouda 94, č. 160/200
ID: 281870
Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 05. 2024 18:01
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)