Jiří Bouda

(1934-2015)

  • Jiří Bouda

    (1934-2015)

    Ex libris Dr. Miroslav Burkoň

    Položka č.: 232894

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 09. 12. 2019 20:44

    litografie, 1994, 8,3 x 7,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 94, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)