K. K. Farský (1880-1927)
olej, karton, 31 x 48 cm, sign. PD K. Farský, rám
žák Aloise Kalvody
Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:06
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)