Ernst Hofmann
olej, karton, 37 x 46 cm, sign. LD Ernst Hofmann?, rám
Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:12
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)