Arthur Graff (1906-1971)

Konec sklizně

uhle, kombinovaná technika, překližka, 26 x 34 cm, sign. PD Graff, rám, při okrajích kresba poškozena

ID: 229153

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

Plánované ukončení: 23. 10. 2019 14:50

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)