K. Novák

Slunce v Lužním lese (Milovice)

olej, plátno, 1977, 69 x 89,5 cm, sign. PD K. Novák 77, rám, vzadu nalepen autorský štítek

ID: 238139

Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:42

Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)