Pastýř

olej, plátno, 26 x 20,2 cm, sign PD Přerovits?, na rozích malba lehce odřena

ID: 238141

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:46

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu