Váhy
litografie, 1989, 11,7 x 7 cm, sign. LD Liesler 89, Ex libris W. Humplstotter
ID: 269876
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:35
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)