litografie, 1962, 8 x 5,3 cm, sign. PD Liesler 62, Ex libris P. Peister
ID: 269882
Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2024 18:37
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)