Oči
litografie, 29,5 x 24 cm, sign. PD Liesler, rám, a.t.
Antiqari.at Radhošťská
ID: 281335
Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:00
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)