Strom vábení
litografie, 1979, 43 x 54,5 cm, sign. PD Liesler 79, rám, č. 66/138
ID: 281337
Vyvolávací cena: 4.400 CZK (184 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 05. 2024 17:02
Aktuální cena: 4.400 CZK (184 €)