Jana Míčková (1940-2020)

Masopust

akvarel, uhel, papír, 1955, 32 x 44 cm, sign. PD J. Krahulíková 1955

rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze

ID: 281455

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)