Joan Miró (1893-1983)

Abstraktní kompozice

litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró

studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

ID: 5

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

DRAŽBA UKONČENA: 05. 12. 2019 15:04

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu