Joan Miró (1893-1983)

Abstraktní kompozice

litografie, 20 x 39,8 cm, značeno na kameni DU Miró

ID: 5

Auction price: 2.500 CZK (93 €)

AUCTION IS TERMINATED: 05. 12. 2019 15:04

Current price: 2.500 CZK (93 €)

Last auctioneer: ID3**0 History of bids