Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Květ

litografie, 9,5 x 7 cm, sign. DU L. Jiřincová, pasparta, lehce zažloutlý papír

ID: 122846

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2019 14:58

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu