• Josef Veselý

    (1912-2006)

    Položka č.: 202034

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:50

    litografie, 49 x 36,5 cm, sign. DU Jos. Veselý, 100/100, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID5088 Historie příhozu

  • Jaroslav Rubeš

    Slunečnice

    Položka č.: 206711

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:33

    akvarel, tuš, pastel, papír, 1995, 48,8 x 35,9 cm, sign. PD Rubeš 95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID6940 Historie příhozu

  • Jaroslav Rubeš

    Slunečnice

    Položka č.: 206717

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:28

    akvarel, pastel, papír, 1995, 40,8 x 53,5 cm, sign. PD Rubeš 95, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Anna Poustová

    (1940-2015)

    Ježíšek na saních

    Položka č.: 227776

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:05

    dřevořez, 1989, 26 x 18 cm, sign. PD Anna Poustová 89, 17/100, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2616 Historie příhozu

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    K. H. Mácha: Máj

    Položka č.: 227763

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:55

    dřevoryt, 1936, 35,8 x 31,7 cm, sign. PD V. Polášek 36, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miroslav Pokluda

    (1919)

    Zátiší s květinami

    Položka č.: 139868

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:50

    litografie, 60,4 x 36,2 cm, sign. PD M. Pokluda, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Holého a V. Rady na AVU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID1265 Historie příhozu

    Malá Strana

    Položka č.: 234784

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:10

    litografie, 1988, 21,7 x 15,2 cm, sign. PD , pasparta, 110/150, pasparta poškozena, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID6876 Historie příhozu

    Dům

    Položka č.: 199394

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    suchá jehla, 1993, 31,7 x 48 cm, sign. PD nečitelně 1993, rám, 3/7, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: ID482 Historie příhozu

  • Jan B. Melichar

    (1908-1994)

    Z Pražského hradu

    Položka č.: 234771

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:55

    litografie, 8 x 18,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, pasparta, 192/200, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID6775 Historie příhozu

  • František Hřivna

    (1905)

    Náměstí

    Položka č.: 186721

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:30

    litografie, 1959, 31,9 x 43,6 cm, sign. PD Fr. Hřivna 1959, s věnováním: Soudruhu B. Slavíkovi přátelská věnuje autor., Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

    Poslední dražitel: ID4686 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Rybí hry

    Položka č.: 139669

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:10

    tuš, papír, 1988, 45 x 62,6 cm, sign. PD Jan Hejda 88, v dolní části papíru malá skvrnka, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6338 Historie příhozu

  • Jan Hejda

    (1927)

    Ženy

    Položka č.: 190247

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 14:05

    tisk, 1973, 65 x 48,2 cm, sign. PD Jan Hejda 73, mírně zažloutlý, pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Ladislav Hájek

    (1907-?)

    Pohled na Starém město pražské

    Položka č.: 208065

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 13:50

    litografie, 1971, 31,5 x 59 cm, sign. PD Lad. Hájek 1982, 84/110, v místě původního rámu zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Steinera ve Vídni

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vladimír Cidlinský

    Barokní štíty

    Položka č.: 208051

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 13:30

    litografie, 29 x 41,5 cm, sign. PD Cidlinský, 15/100, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, poté žák prof. C. Boudy a K. Lidického na VŠUP tamtéž

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID7008 Historie příhozu

  • Cidlinský

    Vesnička

    Položka č.: 208052

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 13:25

    litografie, 23,5 x 43 cm, sign. PD Cidlinský, 19/150, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Michal Šerý

    Dívky a zvíře

    Položka č.: 224923

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 16:10

    kombinovaná technika, papír, 1992, 36,1 x 25,7 cm, sign. PD M. Šerý 92, pasparta, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Michal Šerý

    Dvojice lidí

    Položka č.: 224924

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 16:05

    kombinovaná technika, papír, 1992, 36 x 25,5 cm, sign. PD M. Šerý 92, pasparta, LD popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Skočdopole

    (696)

    Dědečkova dýmka

    Položka č.: 207560

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 15:55

    tempera, běloba, papír, 1961, 27 x 42 cm, sign. PN Skočdopole 61, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID6954 Historie příhozu

  • Miroslav Pošvic

    Triptych

    Položka č.: 230319

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 15:50

    3x litografie, 2004, vše 60 x 46 cm, vše sign. PD M. Pošvic 2004, 3x rám, 12/20, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední grafické škole v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

    Klečící akt

    Položka č.: 230606

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 15:13

    křída, papír, 35 x 26,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Poslední dražitel: ID5653 Historie příhozu

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Dva akty

    Položka č.: 227742

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 14:25

    lept na japanu, 1946, 30,5 x 18,5 cm, sign. PD B. Krátky 46, rám, místy mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný …

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Kompozice s lučištníkem

    Položka č.: 230485

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 14:15

    uhel, papír, 1977, 60 x 40 cm, sign. DU Zd. Kleindienst 77, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslava Divišová

    Luční kvítí

    Položka č.: 234799

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2019 13:35

    olej, malířská lepenka, 30 x 30 cm, sign. PD Divišová, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID2606 Historie příhozu

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Kostel sv. Jana Křtitele v Kroměříži

    Položka č.: 185520

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 17:55

    dřevoryt, 1946, 32,4 x 22,9 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des…

    Aktuální cena: 412 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: ID375 Historie příhozu

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Nádvoří Františkova Musea v Brně

    Položka č.: 194257

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 17:50

    lept, 1916, 31,5 x 21,6 cm, sign. PD Karel Tondl 1919, PD v desce značeno Tondl 1916 Brno, při okrajích mimo tisk pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, graf…

    Aktuální cena: 265 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Václav Stein

    (1917-1944)

    Kytice vlčích máků

    Položka č.: 196346

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 17:40

    olej, lepenka, 50 x 68 cm, sign. PD VStein, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974)

    V lese

    Položka č.: 234785

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 17:30

    lept, 32 x 26 cm, sign. PD , rám, pokrčený papír, na papíře vodní skvrny, Antikvariát Dlážděná, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID86 Historie příhozu

  • B. Procházka

    Došková chalupa

    Položka č.: 234797

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 16:55

    olej, karton, 15 x 18,5 cm, sign. LD B. Procházka, rám, zašpiněná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

    Truhlář

    Položka č.: 126468

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 16:25

    dřevoryt, 1955, 29 x 22,5 cm, sign. PD nečitelně

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

    Poslední dražitel: ID6608 Historie příhozu

    Madona

    Položka č.: 179548

    DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 16:15

    anaplast, plátno, 74 x 73,5 cm, blindrám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)