• Václav Bláha

    Čekání na vodu

    Položka č.: 241709

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:19

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Antonín Vojtek

    Rybník Apollo

    Položka č.: 241689

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:17

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Aljo Beran

    (1907-1990)

    Proměny VI

    Položka č.: 241707

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    monotyp, 44 x 30 cm, sign LD Beran, rám, studium architektury na VUT v Brně, žák prof. J. Bendy, V. V. Štěcha a J. Pečírky na UPŠ v Praze, spoluzakladatel a poté předseda Skupiny olomouckých výtvarníků, člen Moravskoslezského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

  • Maxmilián Švabinský

    Senoseč

    Položka č.: 241705

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:15

    litografie, 18,5 x 12,1 cm, sign. PD MŠvabinský, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži, čestný člen JUV v Pr…

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

    Poslední dražitel: ID7**6 Historie příhozu

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Pohled na Chrám sv. Mikuláše

    Položka č.: 241704

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:14

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Šefl

    (1898-1963)

    Chalupa v krajině

    Položka č.: 241703

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:13

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Viktor Stretti

    (1910-1960)

    Václavské náměstí 21. XII. 1918

    Položka č.: 241702

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:12

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Bio

    Položka č.: 241701

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:11

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Sychra

    (1903-1963)

    Dáma se slunečníkem

    Položka č.: 241700

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:10

    litografie, 1940, 39,5 x 35 cm, sign. PD V. Sychra 1940, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 241699

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:09

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Krocení koně

    Položka č.: 241698

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:08

    dřevoryt, 1976, 14,6 x 10,6 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1896-1980)

    Cirkus

    Položka č.: 241697

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:07

    lept, 16,5 x 21,5 cm, sign. PD V. Fiala, rám, při okrajích mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Akademii umění v Petrohradě, žák prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen Bloku čs. výtvarných umělců, člen a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Dívka u piána

    Položka č.: 241696

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:06

    litografie, 1915, 18 x 23 cm, sign. PD Alex Jelínek 1915, rám, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vlasta Švejdová

    Vzdálenost lásce nevadí

    Položka č.: 241695

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:05

    kombinovaná technika, 9,5 x 14 cm, sign. LD Vlasta Švejdová, rám

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Eugen Ivanov

    (1966)

    Vzpomínky

    Položka č.: 241694

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (116 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:04

    akvarel, papír, 28,5 x 40,5 cm, sign. PD Ub, rám

    Aktuální cena: 2.900 CZK (116 €)

  • Antonín Vojtek

    Tam na Pohansku

    Položka č.: 241688

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Haušek?

    Filipínské motivy

    Položka č.: 241693

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:03

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Vyskočil

    (1950)

    Otisk smutku

    Položka č.: 241690

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 18:00

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

    Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu

  • Radomil Uhlíř

    Šém

    Položka č.: 241687

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:57

    olej, lepenka, 1997, 40 x 49,3 cm, sign. PD Rado 97, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Bělouši

    Položka č.: 241686

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:56

    akryl, plátno, 2016, 40 x 50,5 cm, sign. PD Svoboda a na zadní straně Svoboda 2016, autor o vzniku díla: Jiz od detstvi jsem rad kreslil kone a snad videl vsechny dily Vinetoua.. O prazdninach jsem pobyval v krasne krajine na Rakovnicku,kde me to inspirovalo k pozdejsimu pobytu v Kanade, kde se cast…

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Jaroslav Jerry Svoboda

    Polámal se mraveneček

    Položka č.: 241685

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:55

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Lenka Kučerová - Štolková

    (1968)

    Lesní zákoutí

    Položka č.: 241684

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:54

    olej, sololit, 45 x 50 cm, sign. PD Kučerová Štolková Lenka, rám, práce pražské malířky, zaměřující se ve své tvorbě vedle pražských motivů také na zpodobení ducha přírody, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Růžový motiv

    Položka č.: 241683

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:53

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Klára Bočkayová Omiliaková

    Kytička

    Položka č.: 241682

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:52

    kombinovaná technika, akryl, sololit, 2005, 40 x 40 cm, rám

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Jan Vojta

    St. Aimé

    Položka č.: 241681

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:51

    kombinovaná technika, papír, 1990, 53 x 62 cm, sign. PD Jan Vojta, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, poté na DAMU tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Tomáš Švéda

    Položka č.: 241680

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:50

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Antonín Širůček

    (1913-1977)

    Chridy

    Položka č.: 241679

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:49

    uhel, papír, 1965, 70 x 69 cm, sign. LD A Širůček, rám, vzadu nalepen štítek s popisem a razítko ČFVU Brno

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Oldřich Šimáček

    (1919-?)

    Dva akty

    Položka č.: 241678

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:48

    akvarel, papír, 1965, 30,6 x 43 cm, monogr. PD OŠ 65, lehce zašpiněný, při okraji roztržený papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Borovice

    Položka č.: 241677

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:47

    pastel, papír, 50 x 70 cm, sign. LD L. Stejskal, papír v jednom místě natržen cca 2 cm , antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Statek

    Položka č.: 241676

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 19. 02. 2020 17:46

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)