Olga Stárková (1945)

Buky

litografie, 2000, 13,8 x 13,8 cm, sign. PD O. Stárková 2000, autorský tisk

studium na VŠUP v Praze

ID: 132217

Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 25. 02. 2014 21:35

Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID2**6 Historie příhozu