Různí autoři

Never more

litografie, 1977, 37 x 48 cm, sign. DU, rám, č. 107/130, Kamil Lhoták, Adolf Born, Josef Liesler, Jiří Bouda, Jaroslava Pešicová, Eva Natus Šalamounová, Jiří Šalamoun, na rámu oděrky

ID: 138965

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 07. 2014 19:10

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu