Bohumil Krátký (1913-2005)

Ex libris Václav Poppe

litografie, 1975, 8,9 x 6,1 cm, sign. PD B. Krátký 75, 144/150

studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

ID: 139107

Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 01. 03. 2018 13:40

Aktuální cena: 60 CZK (3 €)