akvarel, papír, 26,8 x 36 cm, sign. PD nečitelně

ID: 139418

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:35

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)