Ivan Komárek (1956)

Obrácený klín

litografie, 1993, 43 x 59,5 cm, sign. PD I. Komárek, autorský tisk, okraje listu polité a zvlněné

ID: 139577

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 08. 01. 2020 17:22

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)