Ladislav Josef Kašpar (1915-1997)

Natalia

litografie, 21,3 x 16 cm, sign. PD L. J. Kašpar, 21/100

ID: 175055

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 06. 2019 18:14

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)