Horská krajina

olej, sololit, 34 x 50 cm, sign. PD nezřetelně, rám

ID: 177683

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2020 14:08

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu