olej, sololit, 30,5 x 41 cm, při okrajích poškozeno

ID: 177685

Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2020 14:09

Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu