Dagmar Berková (1922-2002)

Srdce

litografie, 1981, 14,8 x 10,2 cm, sign. LD D. Berková 81, 22/100

studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

ID: 179422

Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 14:30

Aktuální cena: 20 CZK (1 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu