Ludmila Jiřincová (1912-1994)

Smutek

litografie, 1945, 11 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, lehce zažloutlý papír

ID: 180212

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

DRAŽBA UKONČENA: 19. 11. 2019 14:34

Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu