František Jiroudek (1914-1991)

litografie, akvarel, 13,5 x 19 cm, sign. PD F. Jiroudek

žák prof. W. Nowaka na AVU v Praze, člen skupiny Sedm v říjnu a SVU Mánes

ID: 181906

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 30. 01. 2019 15:25

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID5**4 Historie příhozu