Jana Procházková (1975)

Abtraktní kompozice "štěstí"

akryl, plátno, 2009, 30 x 40 cm, sign. DU Jana Pro.

studium na ŠÚUV Praha a na VS V. Hollara v Praze.

ID: 185438

Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2015 22:00

Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu