Jan Gemrot (1983)

litografie, 2013, 27,5 x 50,5 cm, sign. PD Jan Gemrot 2013, č. 74/140

ID: 185440

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 05. 2015 22:10

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu