Městský trh

tuš, akvarel, papír, 1932, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky

ID: 186523

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2018 15:25

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)