Martin Salajka (1981)

Noc

litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka, č. 125/150

žák prof. M. Rittsteina

ID: 188435

Vyvolávací cena: 950 CZK (38 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 09:57

Aktuální cena: 950 CZK (38 €)

Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu