Antonín Grégr (1920)

Iluzionista

lept, 1967, 24,5 x 19,5 cm, sign. PD Grégr 67, 20/5

Provenience: z rodiny přátel autora

ID: 190244

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2018 16:15

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)