Viktor Polášek (1911-1989)

litografie, 1977, 40,5 x 26 cm, sign. PD V. Polášek 77, 8/200

ID: 190333

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 05. 2019 16:35

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)