Jaroslav Chudomel (1929)

Hradčany

litografie, 1976, 28 x 40 cm, sign. PD J. Chudomel 76, 43/100

žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

ID: 191331

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 31. 12. 2019 16:28

Aktuální cena: 250 CZK (10 €)