B. Kopecký

Flétnista

litografie, 1980, 33,4 x 27,3 cm, sign. LD B. Kopecký 80, pokrčený papír

ID: 191344

Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 21:35

Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu