Marek Rozehnal (1982)

Démon

tuš, akvarel, papír, 29,5 x 20,9 cm, sign. PD Rozehnal

soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

ID: 195801

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 02. 2016 22:00

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)