Antonín Lamač

Hrad Trosky v Českém Ráji

litografie, 12 x 17,2 cm, značeno DU v tisku A. Lamač

ID: 196082

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:17

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)