Antonín Lamač

Hrad Kost v Českém Ráji

litografie, 11,8 x 17,8 cm, značeno DU v tisku A. Lamač

ID: 196083

Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:16

Aktuální cena: 50 CZK (2 €)