Václav Stein (1917-1944)

Působil v Praze, převážně maloval olejomalby krajin a žánrové scény z venkovského života. Židovský malíř, zemřel v koncentračním táboře

Kytice vlčích máků

olej, lepenka, 50 x 68 cm, sign. PD VStein, rám, poškozeno

ID: 196346

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 05. 2019 17:40

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID4**6 Historie příhozu