František Vlasák

Moře při západu slunce

olej, sololit, 30 x 57,5 cm, sign. LD Fr. Vlasák, vzadu připsáno věnování

ID: 198619

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 02. 2018 10:45

Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu