F. Fridrich

Krajina s rybníkem

olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD F. Fridrich, rám

ID: 200177

Vyvolávací cena: 3.900 CZK (156 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 06. 2019 11:20

Aktuální cena: 3.900 CZK (156 €)

Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu