Jan Spáčil (1892-1982)

Zdíkov na Šumavě

olej, karton, 1928, 48 x 68,5 cm, sign. PD Jan Spáčil 1928, rám, PD popsáno

žák A. Kalvody, J. Šetelíka

ID: 200239

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 09. 2019 18:42

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu