Vladimír Maisner (1898-1978)

Hejno racků

litografie, 1951, 41,9 x 39,3 cm, sign. PD Vladimír Maisner 1951

ID: 200922

Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 10. 2019 18:18

Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu