Josef Veselý (1912-2006)

litografie, 49 x 36,5 cm, sign. DU Jos. Veselý, 100/100, mírně zažloutlý papír

žák Ľ. Fully na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě a O. Nejedlého na AVU v Praze, čestný rok u prof. V. Silovského

ID: 202034

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 16:50

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)