Jiří Načeradský (1939-2014)

Údiv

litografie, 2010, 26,5 x 37,5 cm, sign. DU Načeradský 2010

žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

ID: 204573

Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

DRAŽBA UKONČENA: 21. 08. 2019 17:23

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

Poslední dražitel: ID5**3 Historie příhozu