Ewa Nemoudry (1957)

Lulu

litografie , 21 x 27 cm, sign. PD Ewa Nemoudry, 73/100

studovala architekturu na univerzitě ve Varšavě a užitou architekturu ve speciálním ateliéru prof. J. Svobody na VŠUP Praha

ID: 204593

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 14. 02. 2020 11:23

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu