Lukáš Miffek (1978)

Do jogurtu

litografie, 2008, 49 x 32 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 62/100

žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

ID: 204607 (V)

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 01. 2019 19:44

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

Poslední dražitel: ID2465 Historie příhozu