Xénia Hoffmeisterová (1958)

Lodičky

litografie, 2006, 35 x 26 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, č. 84/200

žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

ID: 205296

Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

DRAŽBA UKONČENA: 20. 11. 2019 15:03

Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu